• Call
    +90 (212) 251 79 80 info@petroshotel.com

WEBSITE TERM OF USE – WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

WEBSITE TERM OF USE

This Website Terms of Use and Privacy Policy contain our policy regarding the terms of use of the Web Site when providing services related to the www.petroshotel.com site (here in after referred to as “Website”).

User(s) of the Website agree and represent that the Website may have links to other Websites or contents, and Y TURİZM VE TİC. LTD ŞTİ  (PETROS HOTEL) has no relation in regard to control or accuracy or adequacy of the same, and Y TURİZM VE TİC. LTD ŞTİ. does not support such sites in any way or does not guarantee their accuracy and has no responsibility for the contents included in those sites, and that Y TURİZM VE TİC. LTD ŞTİ. is not responsible for any intangible or tangible, positive or negative, or any possible loss or damages which may arise from use of such sites.

Website User(s) agree and represent that the Website may contain any text, information, comment, opinion, news, image, picture, photograph, graphic and other material belong to Y TURİZM VE TİC. LTD ŞTİ. or a third person or organization, and Y TURİZM VE TİC. LTD ŞTİ  reserves the rights set forth under the Law on Intellectual And Artistic Works in connection with these materials, and they are not allow to copy, modify, reproduce, publish, sell or use, or intervene without consent of Y TURİZM VE TİC. LTD ŞTİ.

The information, including but not limited to fees or availability, shown on the Website of Y TURİZM VE TİC. LTD ŞTİ. may include some technical or typographical errors or omissions. Y TURİZM VE TİC. LTD ŞTİ  shall not be responsible for any typographical, photographic, technical or pricing errors (including but not limited to mistakes in hotel rates) shown on the Website. Y TURİZM VE TİC. LTD ŞTİ reserves the right to make changes, corrections and / or improvements at any time on the Website and in the products and programs described under such information, including the period after approval of the reservation.

User(s) of the Website irrevocably agree, represent and warrant that they have read the above Website Terms of Use and Privacy Policy before entering the Website, and they shall abide by all conditions stated, and in case of any dispute or controversy or claim in connection with any of the foregoing, İstanbul Courts and Enforcement Offices shall be competent, and the contents contained on the Website and all electronic media and records belong to Y TURİZM VE TİC. LTD ŞTİ.

Y TURİZM VE TİC. LTD ŞTİ.

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

İşbu web sitesi kullanım koşulları ve Gizlilik Politikası, www.petroshotel.com sitesi ( Bundan böyle “Web sitesi”olarak anılacaktır) ile ilgili hizmetleri sunarken, Web Sitesinin kullanım koşullarına ilişkin politikamızı içermektedir

Web Sitesi Kullanıcı veya Kullanıcıları, Web Sitesi üzerinde bir başka Web Sitesine veya içeriğe erişim imkanı tanıyan Link’ler bulunabileceğini, bunların kontrolünün veya doğruluğunun veya yeterliliğinin Y TURİZM VE TİC. LTD. ŞTİ.- PETROS HOTEL ile ilgisi olmadığını ve Y TURİZM VE TİC. LTD. ŞTİ.’nin bu siteleri herhangi bir şekilde desteklemediğini veya içerdiği bilgilerin doğruluğunu garanti etmediğini ve bu sitelerde yer alan içeriklerden dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını, bu sitelerin kullanımı sebebiyle doğabilecek maddi veya manevi, müsbet veya menfi, ve olası herhangi bir zarardan veya masraftan Y TURİZM VE TİC. LTD. ŞTİ. sorumlu olmadığını kabul ve beyan etmişlerdir.

Web Sitesi Kullanıcı veya Kullanıcıları, Web Sitesi üzerinde Y TURİZM VE TİC. LTD. ŞTİ.’ye veya üçüncü bir kişi veya kuruluşa ait herhangi bir yazı, bilgi, yorum, görüş, haber, görüntü, resim, şekil, grafik ve sair bir materyal bulunabileceğini, Y TURİZM VE TİC. LTD. ŞTİ.’nin bu materyallerle ilgili olarak Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun düzenlediği yasal haklara sahip olduğunu, bunların Y TURİZM VE TİC. LTD. ŞTİ’ nin izni olmadan kopyalanamayacağını, değiştirilemeyeceğini, çoğaltılamayacağını, yayınlanamayacağını, satılamayacağını veya kullandırılamayacağını veya bunlara müdahele edilemeyeceğini kabul ve beyan etmişlerdir.

Y TURİZM VE TİC. LTD. ŞTİ. Web Sitesi’nde yer alan ücretler veya müsaitlik durumu dâhil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, gösterilen bilgilerde bazı teknik yanlışlar veya tipografi hataları ya da eksiklikler içerebilir. Y TURİZM VE TİC. LTD. ŞTİ.’nin Web Sitesi’nde yer alan herhangi bir dizgisel, fotoğrafik, teknik veya fiyatlandırma hatalarından (yanlış otel ücretleri dahil olup bununla sınırlı olmamak üzere) sorumlu değildir. Y TURİZM VE TİC. LTD. ŞTİ.’nin Web Sitesi’nde ve bu gibi bilgilerde tanımlanan ürünler ve programlarda, rezervasyonun onaylanmasından sonraki süreç de dâhil istediği zaman değişiklik, düzeltme ve/veya geliştirme yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Web Sitesi Kullanıcı veya Kullanıcıları, Web Sitesine girmeden önce yukarıda yer alan Web Sitesi Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikasını okuduklarını, yukarıda belirtilen tüm hususlara uyacaklarını, burada yer alan hususlarla ilgili olarak herhangi bir uyuşmazlık veya ihtilaf iddia veya talep olduğu takdirde, İstanbul Mahkeme ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını, Web Sitesinde yer alan içeriklerin ve Y TURİZM VE TİC. LTD. ŞTİ.’ye ait tüm elektronik ortam ve kayıtlarının kesin delil sayılacağını gayrıkabili rücu olarak kabul, beyan ve taahhüt etmişlerdir.

Y TURİZM VE TİC. LTD. ŞTİ.

BOOK NOW